Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom van? Miért érzem ezeket?

Mi bajom van? Miért érzem ezeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Még szűz vagyok. Második hónapja terhes tüneteket érzek magamon. Múlt hónapban önkielégítést végeztem a fürdőkádban, és utána megijedtem és rákerestem a terhesség tünereire. Tapasztalom is magamon azóta. Tudom tudom lehetetlenség, az is jöhet hogy hülye vagyok, stb. De nagyon megijedtem, nagyon félek. A múlt havi menstruációm is gyengébb volt a mostaninál. Ha képtelenség hogy terhesség legyen akkor miért érzem ezeket a tüneteket? Lehet hogy annyira félek hogy ennyire erősen érzem ezeket a tüneteket? Hogy ennyire figyelem magam azóta? A stressz az oka? (Mellfájdalom, alhasi szurkálás, hányinger)

Mi bajom lehet?



2019. aug. 22. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Álterhesség. Van ilyen betegség.
2019. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ebből ki lehet gyógyulni valahogy?
2019. aug. 22. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, elmúlik.
2019. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok minden lehet terhesség pont nem. Enyhe hormoningadozás miatt lehet pl mellfeszülés. Elképzelhető h a szorongás miatt érzel hányingert egyébként. Ha erősen figyeled magad, mindenfélét tudsz érezni külöönben és parázhatsz. Nem igazán értem h az önkielégítés után miért kerestél a terhességre de szerintem nagyon erősen szorongsz és az a bajod.
2019. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Utolsó most egy kicsit megnyugtattál
2019. aug. 22. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem olvass utána a terhességnek és egy biosz könyvet vegyél a kezedbe.

Nem tudom hány éves vagy, de ha még ennyire nem vagy tisztában magaddal, a tested működésével, akkor még a szex gondolatával se játssz el.

2019. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora egy perverz vagy hogy ilyen marhasagot kitalalsz. Ilyen unalmas az életed? Komolyan szánalmas.
2019. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És mégis ki lenne a gyermeked édesapja?
2019. szept. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!