Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megműtessem a melleim?

Megműtessem a melleim?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és 80C-s melltartót hordok. Az összes barátnőmnek/osztálytársamnak kissebb van. Ha egy kicsit kivágottabb felsőt veszek fel, egyből krvának néznek.

Gyorsan nőttek meg, ezért nem szép se a bőröm, se a formájuk.

Videókat néztem csajokról akik megműtették és elgondolkoztam rajta.

Tudom, hogy még fiatal vagyok és lesz id eldönteni, meg a műtét sem biztonságos.

A mellrák esélye is fennáll, ezért is gondolom jó megoldásnak.

Nektek mi a véleményetek?



2019. aug. 22. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lesz idő amikor ajándéknak érzed majd. :)
2019. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is miért lennél k**vás? 2019 ben egy kivágott felső k**vás lenne? És aki 13-14 évesen odafekszik valaki alá akkor az mi?

Pár év múlva örülni fogsz neki esetleg ha majd 5-10 év múlva sem tetszik majd megcsináltatod addigra máshogy fogod látni magad :) Ilyen beszólásokkaleg ne törődj..irigyek.

Nem baj ha nem úgy áll mint az instagram lányoknak.

2019. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hidd el, nincs szükség műtétre. Az én mellem 19 éves létemre is csak B75-ös, és nem egyszer kaptam azt a megjegyzést mikor azt hitték hogy 11 vagyok, hogy "jajj bocsi csak hát olyan kis formátlan vagy"

Mondom kösz. Akárkit látok körülöttem mindenkinek minimum C-s melle van, és hát én irigy vagyok rájuk (nem azt akarom h giga melleim legyenek hanem csak a C méret legkisebbjét érje el az tökéletes lenne)

A mellformád meg genetika kérdése, nem a gyors növéstől fura az alakja (mellesleg még alakulhat is), nekem mint írtam is kisebb a mellem mint a mai 14-15 éveseknek, mégis kifele néznek a melleim de sose gondolkodtam mellmütéten, pedig nagyon csúnyának gondolom a melleimet a formája miatt.

De ez természetes, nem mindenkinek szép kerek.

2019. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!