Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora esély lehet HPV-re?

Mekkora esély lehet HPV-re?

Figyelt kérdés

rákszűrésen voltam, aminek az eredményébe beleírták: hpv gyanú! emellett van egy gyulladás is, ami a doki szerint okozhatja a hpv gyanúját. mindemellett a doki szerint nem volt semmi "nem normális" a vizsgálat során, mint pl. bő hüvelyváladék, nincs viszketés sem. ezek mellett azonban a nagy szeméremajkakon (közel a kicsikhez) vannak anyajegy szerűségek (kicsit kitüremkednek, barna színűek), de ezeknek régebben nem tulajdonítottam semmilyen jelentőséget, elvégre viszonylag sok anyajegyem van, akkor miért ne lehetne ott is..


a szexuális életemről: 5 éve fix partnerem van, egyikünk sem lépett félre. ez előtt a páromnak nem volt mással szexuális kapcsolata, nekem volt, de azóta is folyamatosan jártam rákszűrésre, tehát gondolom kiderült volna ugyanígy ez a gyanú korábban is.


mekkora esély lehet a hpv-re?


2019. aug. 22. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy mekkora, nem lehet tudni, de esély az mindig van. Össze lehet szedni elvileg nem nemi úton is, sőt az is lehet, hogy születésed óta jelen van, csak most "jött elő". De egyébként egészséges immunrendszer legyőzi és kitakarítja a szervezetből, csak akkor okozhat galibát ha sokáig jelen van.


De az is lehet, hogy tök független ettől a gyulladás.

2019. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha sima P3as lett a citologia, akkor valószínűleg gyulladás. Ez okozhatja a gyanút.
2019. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
p2 lett
2019. aug. 23. 06:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem, méhnyakrákod tuti nincs, esetleg condyloma.
2019. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!