Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet esély a várandósságra?

1Dorothy kérdése:

Lehet esély a várandósságra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Három hete, július 16-20-ig tartó pecsételő vérzésem volt fehér, krémes állagú folyással, ami nem viszketett. Mindehez semmi görcs nem járult hozzá (azon a héten volt peteérésem). A doktort azonnal hívtam, időpontért, szabadság miatt július 31.-re kaptam időpontot. Megvizsgált, valamint ultrahangozott is (rákszűréssel egybekötve) és megállapította, hogy valószínűleg gombás eredetű fertőzés a baj, de a vérzésre nem mondott semmit. Kaptam kétféle hüvelykúpot (gyno-pevaryl, gynoflor), azonban az augusztus másodikára várt menstruációm még sehol sincsen. Pontosan szokott megjönni 28 napra, ritkán szokott késni és mindig erős görcsökkel, sokszor már előtte egy nappal érzem a görcsöket.


Emellett pajzsmirigy beteg vagyok, alulműködő és Hashimotos is. Az endokrinológusom azt mondta, hogy hormongyógyszerrel lesz majd csak megközelítőleg annyi esélyem teherbe esni, mint egy egészséges nőnek.


A fent leírtak alapján mit gondoltok, lehet esély arra, hogy a hormongyógyszer nélkül teherbe estem, és ezt nem vette észre az orvos sem az ultrahangon?


Egyelőre nem érzek menstruációra utaló alhasi görcsöket.


A válaszokat előre is köszönöm.


2019. aug. 7. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal terhesség nem látszik uhn. Csinálj tesztet, az a tuti.
2019. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. aug. 7. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is hashimoto - s vagyok, és gyógyszer nélkül lettem terhes, szülés után volt egy kis érték kilengés a szoptatás miatt, de nem volt gond, tudtam szoptatni! Fontos a folyamatos ellenőrzés.
2019. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!