Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt-e már valakinek olyan,...

Volt-e már valakinek olyan, hogy egyáltalán nem volt lactobacillusa? Hogyan lehet őket hosszú távra visszatelepíteni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy közrejátszik, hogy van méhszájsebem (soha nem mondta egyik orvos sem, hogy bármit csinálnom kellene vele...), de hétről-hétre, hónapról-hónapra baktériumok által vagyok fertőzve, 0 védekező rendszere van a hüvelyemnek. Minden tenyésztés alkalmával odaírják a papíromra, hogy lactobacillus nem tenyészett, és minden gyógyszer kúra után elhasználok egy doboz hüvelyflóra helyreállító készítményt, aztán rá 1 max. 2 hétre megint bajom van és minden kezdődik elölről. Ez nagyon elkeserítő :(.

Ráadásul most terhes vagyok szóval a méhszájseb kezelése nem megoldható.

Kérdeztem orvost, hogy mi lenne, ha folyamatosan használnék hüvelyflóra helyreállító készítményeket, de nem javasolta.

Van bárkinek tapasztalata, ötlete mit lehetne tenni?


2019. aug. 23. 12:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!