Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez szemölcs lesz vagy csak...

Ez szemölcs lesz vagy csak tüszőgyulladás és majd elmúlik?

Figyelt kérdés

4 napja intim részen a combom hajlatában volt egy nagy fájó pattanásszerű. Nyomkodtam és mintha betokosodott pattanás lett volna jött belőle egy kis fehér váladék. Azóta semmi nem jön belőle de még mindig ott van, viszont ahogy nyomkodtam most piros véraláfutásos. Szemölcs lesz belőle vagy majd felszívódik idővel? Ezetleg járt már így valaki?

Előre is köszönöm!


2019. aug. 25. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen. Probaltam hetekig otthon nyomkodni, steril tuvel szurkalni, de nem hatott semmmit, ugyanugy nagyra volt gyulladva es rettenetesen fajt neha. Ebbol 3 db volt kozel egymashoz egy epilalas utan. Aztan az egyik elmult, megorultem, hogy egyszer vege lesz. Ez volt egy honap. Utana az visszajott, megint mindegyik fajt, nem javult. Elmentem sebeszetre, ahol ket hetig majdnem minden munkanap kenegette nekem a doki es lekotozte . Sokat javult, de nem tunt el, vagy ha eltuntek szepen akkor egy napra. Aztan kozolte, hogy sajnos ezt fel kell vagni, mert talyog lett belole, ami csak muteti uton eltuntetheto. Most varok a muteti idopontra, es velhetoen soha tobbe nem epilalom ott lent magamat. Viccen kivul nem tudom felfogni, hogyan lehet egy ilyenbol ez, a sebesz doki azt mondta nagyon vekony ott a bor, es hajlamos vagyok a szorbenovesre, ez okozta.


Korabban amugy volt mar hasonlom, az ket het alatt max mindig felszivodott, ez sajnos nem.

2019. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!