Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van HPV nemi szemölcs ellen...

Van HPV nemi szemölcs ellen újabb igazán segítő gyógymód?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmi sem segít, soha nem dohányzom, nulla alkohol, nulla kávé, sokat alszom, sok vizet iszom, rendezett életem van, gyógyteát iszom, teljesen egészséges Ájurvéda és vegetáriánus és BioGabi-diétát folytatok mindből valamit, nincs párom mióta kiderült, szóval nem fertőz vissza senki és 1 éve semmi változás Condyline-ecsetelőre, Isoprinosine-ra. Szedek ß-Glucant, millió vitamint/nyomelemet, omega-3, György-teák. Most komolyan ki kell várnom, hogy látható nagy szemölcs legyen, és akkor vagdossák le a kisajkam belső felszínéről? És akkor az sérült marad? Hogyan gyógyul? Meg hogy így tehetetlenül várom a csodát, hogy segít az immunrendszerem? Ez aggasztó...
2019. aug. 4. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha Condilyne ecsetelésre semmit sem változik, egyáltalán biztos, hogy HPV-s szemölcs?...

Amúgy Garadsil 9 oltás.

2019. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy nyilván lemarja a felső hámréteget, fehéresen leválik, de pár hét után egyrészt szünetet tartottam, mert durván kimarta az egészséges részeket is, másrészt maga a szemölcs ott marad. Igen, sajnos tisztában vagyok vele, sokkal hamarabb kellett volna az oltás :(
2019. aug. 4. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyél fokhagymát. De komolyan, nem viccelek! Én is hpv - s vagyok, talpam volt tele, a fokhagymát összenyomtam, szemölcsre tettem, bekötöttem. Szigorúan a szemölcsre csak, mert az ép bőrt szinte égeti. Nemiszerv környékére én ezt nem tenném, viszont a fokhagyma immunrendszer erősítő, úgyhogy amikor főzöl, tegyél az ételbe egy - két gerezddel, vagy pirítósra stb. Rengeteg kajába illik.
2019. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy, nagyon sok más immunrendszer támogató dolgot fogyasztok, sajnos a fokhagymától nagyon fáj a hasam évek óta nem bírom nyersen. Főzve meg szerintem már mindegy :(
2019. aug. 7. 12:10
 5/6 peacekaffa válasza:
Nekem a Cicaplast balzsam segített, egy havi folyamatos, napi 2x 3x-i kezelés eltuntette a nemi és a futoszemolcsimet is :) merem ajánlani
2019. szept. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint a La Roche-Posay-től?
2019. okt. 25. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!