Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Condyloma műtét után maradhat...

Condyloma műtét után maradhat mégis szemölcs?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pénteken volt condyloma eltavolító műtétem,a doktornő azt mondta,hogy mindegyiket sikerült kiszednie,de ma a hüvely bemenetelnél találtam egy apró kis "bőrdarabkát",vagyis hát pontosan nem látom,hogy mi is az.

Ezt leszámítva a többi helyen szépen gyógyul és ott látszik hogy tényleg nem maradt.

Akinek volt már ilyen műtétje,az mit gondol erről?

Lehet hogy csak én látom rosszul féltsegemben,hogy maradt ott es tenyleg csak egy "bőrdarabka"?



2019. márc. 3. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát így neten keresztül szerinted mégis ki mondja meg, hogy az condyloma vagy sem?

Visszamész az orvoshoz és megmutatod, majd ő megmondja, hogy az-e vagy sem.

2019. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerinted olyan velemenyere voltam kivancsi aki nem kuzdott ezzel a betegseggel?

Mit lazadsz meg mit kapod be az embert?

1 honap mulva tudok vissza menni az orvoshoz,koszonom az ertelmes valaszod

Bunko paraszt

2019. márc. 3. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Nevezhetsz bunkó parasztnak, de a kérdésedre nyilvánvalóan nem lehet értelmes és hasznos választ adni, mivel neten keresztül senki se látja az alfeled.

Ha a doktornő azt mondta, hogy leszedte mindet, akkor gondolom el lehet neki hinni, hogy leszedte mindet.

De az is lehet, hogy azt nem vette észre és ottmaradt.

2019. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia :) nekem kétszer volt, és úgy néz ki ismét sort kell keríteni rá, mivel maradnak ott picik amik alig észrevehetők sajnos! Kellemetlen sajnos tudom! Elsőnél nekem sok volt, utánna kevesebb, most kb. 6db van már csak! De ezek is csak azért jöttek ki jobban mert terhes voltam, állitólag ilyenkor még erősebben előjöhetnek! Ajánlom az inmunerősítést nekem az sokat segített :)
2019. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!