Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés utáni menstruációs...

Szülés utáni menstruációs probléma?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit hosszú lesz, de remélem lesz olyan aki elolvassa és tud benne segíteni/ötletet adni :) 2015 végén estem teherbe a kislányommal, aki 2016 júniusában meg is született, ennek már 3 éve. 2,5 éves koráig cicizett, egészen addig menstruáció nem is jelentkezett nálam. Amint abbahagyta a cicizést, elkezdtem menstruálni, viszont elég fura módon, ugyanis 2 napig megvan, 3 napra elmúlik majd megvan 1 hétig aztan 1 hét pihi és stb így tovább. Párommal együttlétek után is sokszor jelentkezik menstruáció. Voltam vele orvosnál kb 3 hónapja azt mondta állítólag semmi probléma, majd rendszereződni fog, viszont engem nagyon zavar és feszélyez, hogy bármelyik pillanatban 'megjöhet'. Barátnőm azt mondta, szedjek fogamzásgátlót, az beállítja nekem. Vélemények? :) Ha bárkinek bármi használható ötlete/tippe/tanácsa szívesen várom :)


Köszi ha elolvastad :)



2019. aug. 27. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Követem
2019. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam vele én is. 2 évig szoptattam, majd utána 2 hónappal megjött, e össze vissza. Elmentem vele a dokimhoz, aki fogamzásgátlót javasolt.Szépen be is állt tőle a ciklusom, imádom szedni :D Ennek már 2 éve....
2019. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!