Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Múlt héten pénteken kellett volna megjönnie, de azóta sincs semmi.. A múlt héten beteg voltam, hét elején,fertőzéses véres vizelet és megfázás volt. Gyógyszert szedek szóval mindig pontos szokott lenni. Az utolsó levél gyógyszeremet szedtem be ugyan is azt terveztem hogy kicsit abba hagyom mert már lassan 3 éve szedem. A kérdésem pedig az lenne hogy azért nem jöhet meg mert beteg voltam? Lehetséges? Terhes nem hiszem hogy lehetek, tisztességesen szedtem a gyógyszert minden nap. Köszi a segítséget előre is.

2019. aug. 27. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
A felfazas miatt kesik
2019. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha antibiotikumot szedtél az kiütheti a fogamzásgátlót. Jobban jársz, ha tesztelsz egyet.
2019. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen antibiotikumot szedtem de már akkor kezdtem el szedni amikor a gyógyszert abba hagytam, és utána nem voltunk együtt a párommal, szóval az sem lehet.
2019. aug. 27. 20:15
 4/6 A kérdező kommentje:
1. igen remélem hogy csak az miatt késik :)
2019. aug. 27. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta veled
2019. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azóta csináltam tesztet, negativ lett és meg is jött azóta már :) a betegség miatt volt akkor ezek szerint tényleg
2019. szept. 22. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!