Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalatok a miomarol?...

Tapasztalatok a miomarol? Nagyon aggodom!

Figyelt kérdés

Egy rutin vizsagalat soran ket miomagocot eszlelt a a nőgyógyász. Az egyik 6cm. Vannak hozza panaszok is az miatt is fordultam nődokihoz.(pl eros mensis vérzés, hasi fajdalom)


Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?



2019. aug. 29. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretnél az utóbbi időben nagyon de nagyon gyereket?
2019. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Semmiképp. Van már 4. Illetve 46 éves vagyok már.
2019. aug. 29. 11:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát a 6 cm elég nagy. Ha panaszt is okoz, akkor célszerű lenne eltávolítani.
2019. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az orvosom, elegge kedves, alapos vizsgalatokat vegez, viszont o annyit mondott, hogy 3 havonta jarjak ellenorzesre. Van okom orvost valtani? Mert nem szeretnem, hogy elhanyagolja ezt a dolgot es rossz indulatuva fajulna, vagy egyeb gondom adodna. Inkabb a mutet, minthogy bajom legyen utanna
2019. aug. 29. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem javasolt műtétet mivel 46 éves vagy a mióma pedig hormonfüggő daganat típus, ami a klimax után rendszerint visszafejlődik. Ezért ajánlotta inkább a rendszeres ellenőrzést, a biztonság kedvéért, ha esetleg tovább nőne vagy egyéb panaszokat is okozna.
2019. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rosszindulatúvá nem alakul át. De azért még csak 46 éves vagy, klimaxig van még pár éved. 6 centi pedig nagy. Nem lenne vele semmi gond, ha nem okozna panaszt...
2019. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy, 6cm talán picit nagyobb... De halistennek nem okoz semmi problémát, én 6 hónaponta járok kontrollba. Még csak 30 éves vagyok, gyerek még nincs szóval eléggé parázok én is.. ☹️
2019. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 4,6 cm volt, dokim nagyon ügyesen kiműtötte. Csak magát a miómát.
2019. szept. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!