Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "Végleges" szőrtelenítés...

"Végleges" szőrtelenítés tapasztalatok? Hol lehet ilyet? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, nagyon sűrű, fekete szőr nő a lábamon/intim részeimen. A láb annyira nem probléma, mert azt ha leborotválom egy pár napig sima/nem annyira borostás, de az intim részeim... ott konkrétan borotva után fél nap múlva borosta, ami szúr sokszor. Ha hosszabbra hagyom a fazont, akkor is szúr, egyszóval nagyon kényelmetlen, és lehetetlen tőle fél napnál tovább megszabadulni ( gyantát is próbáltam, de az se használt pár napnál többet...)

Ezért gondoltam a lézeres szőrtelenítésre. TUDOM, hogy végleges nem létezik, de nekem akár még az is megérné ha csak 1 évig nem kellene ezzel kínlódnom. Viszont nem vagyok jártas a témában, kérlek segítsetek! Otthon éri meg jobban megcsinálni, vagy eljárni kezelésekre? Ha otthon, milyen gépet ajánlotok? Ha ti kezelésen vrttetek részt, tudtok adni elérhetőséget/webhelyet hozzá? Köszönöm!


2019. júl. 31. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
10%

Lézer végleges

IPL a tartós

Otthoni macerás és túl sokáig tart - az otthoni ipl gépek arra jók, hogy megnövelhék a tartós állapotot

Otthono lézerek meg még gyerekcipőben járnak

2019. júl. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak otthoni gépek is, már egész jókat kapni 100k körül. A végtelen pedig kb. 4 évre szól.
2019. júl. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

Az első az én válaszom.

Viszont azt vedd figyelembe, hogy nyálkahártyán nagyon nem javasolják a használatát, úgyhogy intim részeken csak módjával lehet használni.

2019. júl. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom aki irt :)
2019. aug. 11. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!