Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedett már valaki Fluconert?

Szedett már valaki Fluconert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ezt kaptam candida fertőzésre, de elolvasva a mellékhatásokat eléggé beparáztam, hogy biztos beakarom-e szedni :/


2019. aug. 29. 17:54
 1/3 A kérdező kommentje:

Jó kicsit hülyén tettem fel a kérdést, nyilván szedték már, de érdekelne, hogy nálatok okozott-e tünetet vagy bármi mellékhatást, ti nem féltetek beszedni?

itt is kerestem vissza kérdéseket, de elég régiek és nem sokan nyilatkoztak róla, köszi előre is.

2019. aug. 29. 18:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ezt, de ugyanilyen hatóanyagú gyógyszert szedtem. Nem volt semmi bajom tőle. De mondjuk egy sima hüvelygombára,ha nem visszatérő dologról van szó, én nem szedném, bőven elég a helyi kezelés.
2019. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem egyet is értek veled, csak nem tudom, hogy örülne-e a doki ha így felülbírálnám a döntését. :/


Azt, hogy egyszeri hát nem tudom, így visszagondolva tuti, hogy régóta jelen lehet, mert főleg időszakosan "jött elő", de az utóbbi időben meg bebizonyosodott, hogy tuti valami baj van, bár nem volt jelen az összes tipikus viszketős tünet stb.


Köszönöm, hogy írtál

2019. aug. 29. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!