Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utazáskor mibe pakoljátok be...

Utazáskor mibe pakoljátok be a betétet/tampont?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani egy kis szütyőt, amibe belefér 1 heti adag? Amikor pont utazásra jön
2019. aug. 29. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy mibe? Erre találták ki a neszeszert, nem?

De simán beleszórhatod a táskádba is, tök mindegy, mivel egyesével van csomagolva, nem fog összekoszolódni, higiénikusan használhatod nyugodtan mindegyiket.

2019. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A táskáimnak vannak ilyen kisebb belső fiókjai, van amelyiknek külön cipzárja is van. Oda szoktam az ilyesmit rakni.
2019. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy elmondjátok hogy milyen márkájú vagy küldtök egy képet ami nektek bevált,esetleg linket, mert nézegettem én is de nem tudom hogy abba belefér e egy heti betét
2019. aug. 29. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én viszek egy csomaggal (asszem 40 db-os), amit egy reklámszatyorba teszek, hogy ne virítson a bőröndben.


Ha kistáskába kell, akkor az ennek megfelelő zsebbe teszem, mert még normális neszeszert nem találtam.

2019. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"... de nem tudom hogy abba belefér e egy heti betét"


Ehhez mondjuk nem lenne ártana tudni, hogy nálad mennyi az egy heti betét. Mert a menstruáció hosszától és erősségétől is függ, hogy mennyi betétre/tamponra van szükséged. Nekem személy szerint 2-3 db betét egy teljes napra elég, de ismerek olyat, aki 2 óránként váltogatja. Ő annyit használ el 1 nap alatt, mint én 1 hét alatt.....

2019. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó ég, nem kell díszdobozba rakni. Rakd be a táskádba és annyi. Egyesével van csomagolva, semmi baja nem lesz. Ha egy külön kis táskába rakod és még azt a táskádba azzal csak plusz helyet foglalsz.
2019. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Saját dobozában be a böröndbe.

Amúgy meg ugyanabban van, amiben mindig magammal viszem, valami ingyenesen osztogatott kis izébe pl dmes, azt hiszem ami most van azt az yves rocherban adták valamihez


Túlgondolod

2019. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ha hosszabb utazásra megyek, és közben esedékes megjönnie, akkor ha itthonról viszem a szükseges mennyiséget (én is sűrűn cserélgetem, átlag 5 csomag megy el egy 7 napos mensi alatt) akkor simán beleteszem a bőröndbe a ruhák közé. Pár darab mindig van a ridikülömben, meg a fürdős cuccok közé is teszek párat. A kistáskám mindig nálam van, bárhova is megyek, így annyi betét is, amivel addig simán elvagyok, amíg nem jutok a bőröndömhöz, amiből aztán pótolom a készletet. Nekem van ilyen kis fém dobozom, a Libresseekhez szokták adni, abban elfér 3, ami, a doboz meg a zsebemben is akár..

Viszont olyan is volt már, h alig volt otthon betétem, pár darabot eltettem, h legyen, és ott vettem meg a szükséges mennyiséget, ahova elutaztam. Betétet mindenhol kapni, teljesen mindegy, h itthonról viszem, vagy ott veszem meg...

Ajánlani nem tudok semmit, én sosem csinálok ebből gondot, h szütyőbe kéne rejteni, aki figyelmes, az így is-úgy is észre veszi. Szerintem a rejtegetés sokkal feltűnőbb is. Legalábbis én gyakran eszre veszem kolleganőknél, barátnőknél amikor próbálják kicsempészni a tampont/betétet...

2019. szept. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!