Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek hol lesz véres a betét?

Nektek hol lesz véres a betét?

Figyelt kérdés
Nekem az egész betét véres lesz. Az elejétől a végéig.Nem nagyon csak csíkban. Van mikor hátul a bugyim is olyan,pedig nagy betétet használok. Barátnőm mondta hogy neki csak középen. Miért lehet ez?

2019. aug. 30. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Egyszerűen nem hiszem el h ezt nem valami beteg tette fel
2019. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ez attol fugghet, h ha sokat ül mondjuk egyenesen, akkor kozepre kerul a ver tobbsege. Fekvo helyz.ben v mozgasban nyilvan elterul. Meg a mennyiseg is szamit.
2019. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Szia, szerintem is a mennyiség lehet a ludas, milyen gyakran cserélsz? Illetve, hol telik meg először? Ha pl elől még tiszta, de középen és hátul már telik, következő alkalommal próbáld meg picit hátrébb rátenni a betétet a bugyira. Barátnődnek valószínűleg nincs akkora mennyiségű vérzése, mindenki más, neki középen éri el a nedvesség először a betétet, és nem szívódik további területre neki, mert nincs nagyon több vér, huh remélem érted :)
2019. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Általában nekem is a közepe lesz olyan először, aztán szépen terül szét tovább. Az, h merre felé, az totál változó, attól is függ, éppen mit csinálok. Az meg, h milyen módon lesz veres, attól függ, éppen hol tart a havim. Első két napban viszonylag több szokott jönni és viszonylag hígabb állagú. 2-3 napon általában teli van ilyen darabos nyálkás trutyival, amit nem is igazán szív fel a betét, csak elkenődik rajta. Ez a legrosszabb része, mert kellemetlen érezni azt a nyálkás trutyit. 4-ik nap kissé lájtosabb lesz, van, h csak olyan kevés van, h nem is tud semmit beszívni a betét, csak a felszíne lesz maszatos. Utolsó 3 nap megint több szokott jönni, de annyi már nem, mint az elején. Éjszaka meg változó, van h teljesen tiszta marad a betétem, de olyan is elő fordul, h amint fölkelek kizúdul egy tetemes mennyiség.

Én mindig ejszakait hordok, így nagyon ritka, h az egész betét véres lesz. Inkább csak reggel, ha megindul kifele ami éjjel összegyűlt akkor szokott aránylag sok lenni benne, viszont akkor is az van, h a közepébe megy, és onnan oszlik szét...

Nem lehet, h nálad azért lesz elejétől a végéig egy csíkban véres a betéted, mert nincs elég passzosan a helyén? Mert régebben amíg rá nem jöttem, h ha jó szorosan illeszkedik a helyére, akkor nem tud szétfolyni a tetején. Ezért vagy veszek fel még egy bugyit pluszba, vagy pedig egy olyan harisnyát, aminek vastag, ezáltal passzosabb a derék része, ezáltal szorosan a helyén tartja a betétet. Így a vér nem tud elfolyni semerre, nincs hely a betét és a szeméremajkak között. Viszont, amíg erre rá nem jöttem nekem is volt olyan, h egy vékony sávban egész hosszan lett csak véres. Gondolom azért, mert ami kifolyik azt nem azonnal szívja fel, hanem kell neki egy kis idő, és ha lazán van ott a betét, akkor simán el tud folyni rajta bármerre. Főleg, ha olyan lazán volt csak ott, h a betét és az ajkak közé simán befért a kisujjam. Ha gondolod, próbáld ki így, h jól a helyere passzintod, hátha csak ez a baja, h túl lazán hordod. Ha akkor is ugyanígy lesz véres, akkor más ötletem nincs. Végülis, ha a bugyid nem lesz olyan, akkor teljesen mindegy, h hogy lesz véres a betét, a lényeg, h felfogja valahogy szerintem.

32/l

2019. szept. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!