Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy az egyik...

Normális, hogy az egyik mellem látványosan kisebb, mint a másik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy majdnem minden nőnek kisebb az egyik melle, mint a másik, anyukámnak is, vele is beszéltem erről, de neki azért nem ennyire feltűnően.

B-s melltartót hordok, a jobb mellem teljesen normális (nem nagy, de nem is olyan kicsi, pont jó), a bal mellemre viszont az A kosár is pont megfelelő lenne, az viszont tényleg elég kicsi. Ruha alatt nem látszik persze, de melltartóban, fürdőruhában igen. Nem ez a legnagyobb bajom, de zavar.

17 éves vagyok. (Képet nem küldök)


2019. aug. 30. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normalis. Csupan esztetikai problema. Az a fontos h egeszsegesek legyenek!
2019. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy különbség ez, ill. még fejlődésben vannak.
2019. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is pont ez van. És pont a bal kisebb.. Én 22 vagyok úgyhogy nem igen fog változni a helyzet. De én elfogadtam magam így ahogy vagyok. Eddig egyik pasimat sem zavarta. A mostani párommal 5 éve vagyunk együtt, vele beszéltünk erről, de nem zavarja. Ha valakivel szeretitek egymást nem ez fog számítani :) és gondolj arra nem vagy egyedül ezzel :)
2020. jan. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2020. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!