Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért olyan ciki dolog a...

Miért olyan ciki dolog a férfi WC-be bemenni?

Figyelt kérdés
Amikor sok nő gyűlik egyszerre a nőinél és a férfiben alig vannak, mindig bemegyek inkább oda. Gyorsabban lehet végezni és még nem is tartok fel senkit, főleg hogy ott a fülkék úgyis üresek általában.
2019. szept. 1. 10:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hozzáállás kérdése. Engem férfiként nem zavar az ha bejönnek nők férfi WC-be. A legtermészetesebbnek akkor érzem, ha túristabusz áll meg valahol pl. vendéglátóhelyen vagy benzinkútnál. WC-ket takarító női személyzet is sok helyen simán bemegy, még soha nem láttam, hogy emiatt férfi felháborodott volna.


Amit viszont kényelmetlennek érzek, hogy egyre több helyen van olyan (főleg startupoknál, multiknál, de trendi oktató központokban, szórakozóhelyeken is) hogy ahol két WC van ott sem jelölik ki egyiket férfinak, másikat nőinek, mert hogy ez így szuperkorrekt a transzneműekkel.

Pedig egy munkahelyen kolléganőt már feszélyezhet az, ha gyakran látott férfi kollégája közelében kell csurgató, rotyogtató testműködést végeznie, meg férfi is illetlennek érezheti ezt ilyen esetben.

2019. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha én a piszoárnál állok, és bejön egy nő, általában kissé úgy fordulok, hogy jól rálásson a farkamra, azt feltételezve, hogy ezért jött be.
2019. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!