Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Honnan érzitek, hogy...

Lányok! Honnan érzitek, hogy menstruálni fogtok?

Figyelt kérdés
Van ennek mindig előjele? Honnan tudjátok, hogy most fog megjönni, hogyan tudtok rá készülni? Egyáltalán milyen érzés ez?
2019. szept. 1. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Felpuffadok, de mindenhol, mert visszatartja a szervezetem előtte napokban a vizet.

Előtte héten beszúrkál a petefészkem pár másodpercekre naponta többször.

Éhesebb vagyok, és nyűgösebb.

Aztán amikor megjön, tompán, majd egyre élesebben görcsölni kezdek, ilyenkor már beveszem a fájdalomcsillapítót, mert ha nem veszem be, akkor hányni fogok a fájdalomtól. Szóval nekem nagyon figyelnem kell, hogy idejekorán bevegyem.

De nem vagyunk egyformák, mindenkinek másmilyen. Valaki meg sem érzi sosem, csak a vért látja és kész.

2019. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Általában érzékeny lesz a mellem.pár órával mielőtt megjön elkezdek görcsölni és kell hozzá 1 fájdalomcsillapító mert amúgy meghalok kb
2019. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyűgösebb és fáradtabb vagyok, pattanásosabb lesz a bőröm és spontán elsírom magam a semmin. Mikor ez van rájövök, hogy csak hormonok, nemsoká menstruálni fogok, abbahagyom a bőgést és megölelgetem a macskámat.
2019. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Elkezd frecskolni a vér mindenfelé a vazsinámból.
2019. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mellek erzekennye valnak, diszkomfort, fajos erzes az alhasban es neha nyugosseg.
2019. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Érzékenyebb a mellem, így tudom kb. megállapítani, hogy mikor jön meg. Ha csak kicsit 'fáj', akkor van még vagy 1-2 hét, ha jobban akkor napok kérdése.

Előtte napokban pattanásosabb az arcom, de ez nem mindig van. Van, hogy a hasam is fáj picit, de ez is alkalom függő.

2019. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Előtte való nap úgy érzem, hogy kiszakad a méhem a helyéről.
2019. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megnézem a naptárt, és látom, hogy mikor várható. De ha esetleg elfelejteném, akkor is rájövök, mikor 2-3 nappal előtte elkezd puffadni a hasam, ennék össze minden vackot (édességet főleg, meg szénhidrátot), és hisztis idegroncs leszek. Na, akkor rájövök, hogy hányadika is van.

Fájdalmaim nekem soha nincsenek, szóval az nincs, hogy elkezd fájni és megjön, viszont azt észreveszem, mikor kezdődik, van egy jellegzetes érzés, talán egy nagyon enyhe, tompa hasi összehúzódáshoz hasonló, nem tudom jobban leírni.

2019. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában tomba görcsök, de a vécés ritmusom is felborul. Előfordul, hogy a munkahelyen is kakilnom kell. 27L
2019. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pattanásos bőr,hasi görcsök,érzékeny mell,édes vagy sós nasik megkívánása,fejfájás,ingerültség
2019. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!