Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyaralás alatt fogok pont...

Nyaralás alatt fogok pont menstruálni. Nem tudom valahogy késleltetni vagy előbb jöjjön meg? Így fürdés elég nehézkes lenne vagy tamponnal lehet?

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is emiatt akarok intimkelyhezni, mert azzal ha minden igaz, lehet fürödni. (De még nem szántam rá magam.)
2019. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet tamponnal, de sokkal gyakrabban cseréld, mint máskor. Nagyobb az esély a fertőzésre, ha nyitott a mehszaj.
2019. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tamponnal fürödni, minden rendben lesz, előtte egyik vérzésed alatt próbáld ki, ha még nem tetted volna.

Figyelj majd oda, hogy gyakran cseréld, és mindig tiszta kézzel. Ha hosszabb fürdőzés után kijössz a vízből, érdemes rögtön kicserélni, nekem mivel vizes a madzag hajlamos szivárogni a vér, és így foltot hagy.

A fertőzésveszély persze nagyobb ilyenkor, de alapvetően nem valószínű, hogy bármi bajod lesz.


Mivel az intimkehely ténylegesen zárt, az még jobb döntésnek tűnik, de én még sosem próbáltam, nincs tapasztalatom vele.

2019. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Elméletben ha gyömbért eszel hamarabb megjön (nem próbáltam olvastam)

Citrommal pedig késik (ez viszont nekem többször is bejött)

2019. máj. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az intimkehellyel lehet fürdeni. Én azt használom és van, hogy órákig a kádban ázom; sosem jön ki semmi vagy megy bele víz. Annyi, hogy az elején meg kell tanulni a helyes használatát hogy ne menjen mellé a vér és ezzel nem feltétlenül egy nyaraláson kísérletezgetnék. Tamponnal is volt, hogy fürödtem de az telemegy vízzel és gyakran kell cserélni. Késleltetni biztosan csak fogamzásgátlóval lehet (tovább szeded) de ezt nem javaslom mert a gyógyszer magában is felborítja a hormonháztartást nem hogy ha még manipulálod is a megvonásos vérzést. Nekem is idén a nyaraláson lesz meg, pacsi! :D
2019. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!