Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néha olyan érzésem van,...

Néha olyan érzésem van, mintha valaki megnyitna egy csapot és folyok. Fehér szagtalan mancs. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2007. dec. 9. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is szokott lenni, leginkább a menstruáció előtt. Olyan, mintha hirtelen bepisilne egy kicsit az ember. Viszont azt is megfigyeltem, hogy csak akkor van ez, ha késik pár napot. Szerintem ez a folyás egyik válfaja. Mert amint megjön, egyből minden visszaáll az erdetibe.
2007. dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia.

szerintem ez normális dolog.

van akinél akkor fordul elő ha izgu ideges valami miatt vagy a peteárés idején lehet ilyen vagy menstruáció előtt.

Mindenesetre azért nem árt egy nőgyógyászati kenetvétel mert állhat valami betegség is a háttérbe.(vagy felfázástól is lehet)

2007. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció előtt a méh nyálkahártyája megvastagszik, és akkor az lehet ez a fehér mancs.
2007. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

szia

nekem is szokott ilyen lenni

pl: ha késik a mensim, mint most

vagy ha nagyon ideges vagyok valami miatt

remélem segítettem

2007. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!