Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 napja késik, a tesztem...

15 napja késik, a tesztem negatív, de nem jön meg?

Figyelt kérdés

Júniusban sajnos történt egy kis baleset, kiszakadt az óvszer. 12 órával rà bevettem az esemény utáni tablettát. Akkor egy héttel előbb jött meg, de a biztonság kedvéért teszteltünk júliusban, negatív lett. Júliusban is megjött a menstruációm nem volt vele probléma. Nem volt más mint szokott, ugyanúgy 7 napos volt. Augusztusban 18.-án kellett volna megjönnie, de sajnos nem jött és ki is maradt teljesen. Múlthét csütörtökön (29.-én) teszteltem, de negatív volt az a teszt is. Óvszerrel védekeztünk minden alkalommal. Nem láttuk, hogy kiszakadt volna vagy bármi. ( mindig ellenőrizzük utána )

Így most már 15 napja, hogy késik. Nem szokott kimaradni, van hogy rendszertelenül jön meg, de van amikor napra pontosan.

Fehér folyásom van, de szagtalan nem zöld, nem sárgás. Sokat járok pisilni, de nem iszok többet mint általában. Nem fáj a mellem, nem érzékeny, a hasam sem görcsöl. Továbbá semmilyen terhességi tünetem nincs, mégis aggódom. Szerintetek lehetséges a terhesség?!

(Bocsánat, ha rossz kategória.)



2019. szept. 2. 13:22
 1/1 anonim válasza:
Szia, szerintem ezek alapján szinte kizárt, hogy terhes lennél, de azért nyugtasd meg magad, csinálj egy tesztet:)
2019. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!