Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Május 8-án jött meg utoljára...

Május 8-án jött meg utoljára a mesim. Június 13-án teszteltem ami sajnos negatív lett. De még azóta sem jött meg. Valaki esetleg aki járt már így? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond?
2019. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még nem tudtam menni orvoshoz mert a dokim nyaral.
2019. jún. 25. 13:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon sos tudni szeretnéd, akkor biztos van aki helyettesíti. Innen megmondani lehetetlen. Azt mondom, hogy nekem mondjuk cisztától nem jött meg a másik meg hogy hormonoktól, a harmadik stresszt fog mondani, a negyedik miómát... Te melyiknek hiszel és ezek alapján szerinted neked mi bajod van?
2019. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De szeretnénk babát és csak arra tudunk gondolni ilyen esetben. At meg wgy csalódás, hogy a teszt negatív. De ha a hormonok akkor a baba állom fog maradni. Vagy kezelhető esetleg valamivel? Hasonló esetben volt már valaki?
2019. jún. 25. 13:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdés mennyi ideje nem jön a baba, hány évesek vagytok, volt-e már bármilyen kivizsgálásod (3. és 21. napi női hormonsor, pajzsmirigy hormonok, inzulinrezisztencia, petevezető átjárhatósági, méhtükrözés, párodnak egy minimális spermavizsgálat) ezzel kapcsolatban, ezeknek mik az eredményei... 1 év sikertelenség után lehet beszélni infertilitás problémákról, aminek 1000 és egy oka lehet és ezek kombinációi is. Itt senki nem fog neked választ adni.
2019. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ilyen vizsgálatokra még eddig nem volt szükség. De jövő hónapban megyünk. Fél éve próbálkozunk. Én 21 párom 30.
2019. jún. 25. 13:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Fel ev semmi... mi masfel eve varunk a csodankra.
2019. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fél év tényleg semmi... pláne hogy 21 vagy. Bár én előbb azért megpróbálnék elhelyezkedni, mert rögtön diploma után gyereket vállalni, majd szülés után próbálkozni, sokkal nehezebb, mert nincs munkatapasztalatod. De ez csak egy tanács (amit senki nem kért)
2019. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat remélem sikerülni fog. Egyébként dolgozom.
2019. jún. 25. 15:39
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadók!

Mit gondoltok van értelme holnap tesztelni? Mit varhatok.🤔

2019. jún. 25. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!