Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a mensim?

Miért késik a mensim?

Figyelt kérdés
Sziasztok LÁNYOK! Az a problémám, hogy már 10 napja késik a mensim. Lehet hogy ez a nagy melegtől van? Vagy ne problémázzak ezen, hanem jön, amikor jön? Megyek majd nőgyógyászhoz. Egyébként 24 éves vagyok és eddig nem gyakran fordult elő, hogy ennyit késik.

2019. szept. 2. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhesség (?)
2019. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Terhesség, idegeskedés is lehet. Menj orvoshoz minél előbb!
2019. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha élsz szexuális életet , akkor terhesség is lehet . De ha telejesen kizárt akkor lehet hogy stressz. Nekem van olyan , hogy sokat stresszelek , és teljesen bekavarja a hormonháztartásom és szabálytalan olykor késik vagy épp hamarabb jön. (Hát igen , ha nekem késik én nagyon is ráparázok a témára , hogy nem e terhes vagyok hiába védekezünk.)

Szerintem várj még egy két napot , ha akkor sem látod apró jelét se, hogy pár napon belül megjön , ha van alapja akkor tesztelj , vagy egyszerűen menj el egy nőgyógyászhoz , és ő majd megállapítja mi a gond.

2019. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Nem élek szexuális életet, így hát terhesség kizárva. Akkor nem parázok. Majd jön amikor jön.
2019. szept. 2. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!