Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Volt már valakine...

Mi lehet ez? Volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Korábban már pár napig volt ilyen ehhez hasonló tünetem ,de elmúlt és nem is jött vissza egészen mostanáig, ezért nem mentem vele orvoshoz. Tudom hülyeség volt...

Tüneteim a következők:

- minimálisan normálistól eltérő szagú hüvelyi folyás , viszont sok

- ha leülök olyan, mintha lenne valami a hüvelyemben (idegentest érzés.)

- fájdalmas ( nem kibírhatatlan, de fáj..)

- a folyás maga, darabos, fehér színű

- néha alhasi fájdalom, méh tájékon is ..

Kérlek ne nézzetek hülyének, de muszáj voltam "önvizsgálatot " végezni.. ujjal.

Ekkor is ez a darabos fehér színű "trutyi" volt, mikor kivettem az ujjamat erősebb lett a folyás..

- égő érzés

1,5 éve nem voltam együtt senkivel sem úgyhogy a nemi úton terjedő betegségeket kizárnám.


23 éves vagyok, nincs gyermekem.


Van valakinek valamilyen tippje, hogy mi lehet?

Itthon tudok valamivel enyhíteni ezen?

Egyébként rendszeresen tisztalkodom, nem használok intim mosakodót, vagy hasonlók.

Természetesen orvoshoz a mai napon reggel már kértem időpontot, de azért mégis érdekelne, hátha valaki volt már ilyen helyzetben.

Köszönöm szépen a válaszokat előre is.


2019. szept. 3. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyi fertőzésed van, viszont, hogy konkrétan milyen kórokozó okozza (mivel a gombán kívül még számtalan kórokozó létezik), azt csak orvos tudja megmondani célzott vizsgálattal. És a hüvelyi fertőzésnek semmi köze ahhoz, hogy élsz-e nemi életet vagy sem. Kisgyermekeknél is előfordul.
2019. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Basszus...

Igen azzal tisztában vagyok, éppen ezért írtam, hogy a nemi úton terjedő betegségeket kizárnám...

Nem magát a fertőzést.

Köszönöm szépen!:)

2019. szept. 3. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
volt nekem is ilyen. A Canesten kúptól elmúlt, vissza sem jött. De ha már van időpontod az orvoshoz, és nem túl sokára, akkor inkább várd ki szerintem.
2019. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!