Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi görcs, hányinger, és...

Alhasi görcs, hányinger, és indönként derék fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok másfél hete gyötör a dolog , mára enyhébbek a tünetek de ugyan úgy részesei a mindennapjaimnak leírom pontosan miről van szó

1honappal ezelőtt volt egy enyhe rozsaszines verzesem ami jött és el is mulot (( nem szokott ilyen lenni )) majd a mensesem 1hetet késett (nem szokott ) mielőtt megjött volna akkor már elkezdtem gorcsolni amit nem szoktam sose menses alatt se előtte se utánna ....

Megjött normálisan utánna ,majd miután elmúlt rá 2napra kezdődtek

Reggel van leginkább hányingerem ,napközben is többször rám jön , alhasi szurkoló /gorcsolo érzés naponta többször nem elviselhetetlen gyógyszert meg nem kelett bevennem hozzá , illetve most úgy 3-4napja a derekam is elkezdett görcsolni ami soha az életbe nem szokott , meg hatra van 2hetem a mensesig

Volt már hasonló valakinek ? 2honapja voltam teljes hasi UH-n ahol megvizsgaltattam magam semmit nem találtak se cysta semmi minden “rendben” ...

Most még sincs ....

nem diagnózist várok csak kiváncsi lennék volt e bárkinek hasonló tünete ....

Természetesen ha nem javul a dolog orvoshoz fordulok



2019. szept. 4. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztet csináltál már?
2019. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem nem csináltam ,megfordult a fejemben viszont mivel menseseltem így kizartam a terhesség esélyét.

Tudom meg jöhet közben is a menses szeru vérzés

De hát nem tudom .....nem tudom

2019. szept. 4. 10:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Több minden lehetséges, de a terhességet lehet elggyorsabban kizárni egy teszttel.


2 hónap alatt rengeteg minden lehet. Lehet egy gyulladás, lehet ciszta. Lehet hugyuti fertözés, és vesekö görcs is.


Nekem sokszor volt vesekö görcsöm és legutolsónál minden jel nélkül olyan érzésem volt mintha megakarna jönni(3 nappal a mensi elött voltam) telejsen az alhasam fájt, és csak több óra elteltével lokalizáloódott a fájdalom az oldalamra. Habár a vesekö oldalt volt, még is a fájdalom az alhasamra hatott a legjobban.

2019. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Terhességet kell kizárni első lépésben.
2019. szept. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi irt privát üzenetet , de amilyen bal*sz vagyok véletlenül töröltem , bárki ja volt kérlek írj újra 😅
2019. szept. 6. 07:00
 6/6 A kérdező kommentje:

Jóformán nem tudom kizárni a terhességet sem negatív teszt mellett sem,ugyanis előző gyerekemnel a 4dik teszt lett pozitív ,

Nem tudom mikor foganhatott meg körülbelül e sem ugyanis minden nap van együttlét ....

Illetve amit tudok az hogy mikor van ovuláciom ha azt mondhatjuk pontosra . Szóval ha csinálok egy tesztet nincs kizárva hogy meg korai ... úgy vagyok vele hogy inkább nézzen meg egy nőgyógyász az a biztos , de az sem minden esetbe ,tavaj voltam nogyogyasznal , vizsgálaton , és tudjatok mit mondott ? “ minden rendben , valamit érzek , ez lehet baba de lehet nem “ na itt nekem elég is volt ezekből a nőgyógyászokbol 😅

De ra kell vennem magam megint .......

2019. szept. 6. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!