Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két napja megtörtént a barátom...

Két napja megtörtént a barátommal a dolog, és kiszakadt a gumi, Az eset után rögtön lezuhanyoztam forró vizzel bizonoyos helyeken, másnap bevettem az escapelle eset utáni tablettát, Semmi mellékhatása nincs, Nem érzek semmi különöset, Ez bajt jelent?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs baj. miért mit szeretnél érezni?
2010. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem semmi mellékhatást, amikor 1x be kellett vennem, a mensim pedig ugyanúgy 28. napra megjött.
2010. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy mire számítsak:S amúgyse állt még be a menstruációm össze-vissza szokott megjönni szóval ebböl nem igazán tudom kideriteni hogy terhes vagyok-e.. nagy rá az esély?
2010. júl. 14. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem nagy rá az esély, de nincs kizárva. Figyelj, megtörtént a baleset, bevettél egy 72 órásat, szóval megtettél minden tőled telhetőt, próbálj meg ne aggódni rajta( tudom hogy nagyon nehéz), de előbbre nem jutsz vele, és a mensid is késni fog tőle. Nyugodj meg, minden rendben lesz. Kb. másfél hét múlva csinálhatsz egy tesztet, általában 2 hét múlva kimutatja a terhességet. Így majd megnyugszol. :)
2010. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek:)
2010. júl. 14. 15:18
 6/8 A kérdező kommentje:
És az normális hogy sokat pisilek?:S
2010. júl. 14. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Nah figyu:)

Peteéréskor, ha a férfi beleélvez a nőbe, akkor 20% az esély a teherbeesésre. Az escapelle pedig az egyébként létrejövő terhességek 84%-át megakadályozza. (Úgy tudom, ha 0-24 órán belül veszed be, akkor 95%-át).

Ha logikusa végiggondolod, akkor elég kicsi az esélye, hogy teherbe estél. Persze van.

De inkább ne idegeskejd rajta:) Aktus után két héttel tesztelj:)

A sok pisilés nemhiszem, hogy sokat jelent. A terhesek általában többet pisilnek, de az ilye korán nem jelentkezik, csak akkor, mikor már a méh nyomja a hólyagot:) Szóval no para:)

2010. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Később rájöttem h a sok dinnye miatt volt a pisilés... de ciki...:S csak picit megijedtem azért nagyon köszönöm
2010. júl. 14. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!