Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ciki, hogy nyíregy...

Szerintetek ciki, hogy nyíregyháziként budapesti nőgyógyászhoz járok?

Figyelt kérdés
3 éve Budapesten dolgoztam ideiglenesen és akkor ott választottam egy nőgyógyászt, akihez elmentem rákszűrésre. Nagyon normális volt, és azóta is hozzá járok, ragaszkodom hozzá. Viszont a párom azt mondja, hogy mi a fenének utazgatok ennyit válasszak itt helyben magamnak nőgyógyászt. Mi a véleményetek erről?
2019. szept. 5. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod állni az utat, miért ne. Nem ciki egyáltalán.
2019. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Az a véleményem, hogy a párodnak nem kellne az orvosválasztásodba, különösen a nőgyógyász választásodba beleszólni. Ha már ennyi kiszolgáltatott az ember - mint a nőgyógyásznál- , akkor utazzon olyan dokihoz akiben tényleg bízik. Ne válasszon az alapján hogy ki van közel.
2019. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te dolgod. Praktikus okokból én keresnék Nyiregyen de amig időben belefér, tök mindegy.
2019. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ciki, ink csak az utazas miatt lehet nehezebb elmenni. De ezt te dontsd el, ne a parod, mert neked kell elviselned a vizsgalatokat!
2019. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked időben, pénzben belefér, akkor járj ahhoz, akiben bízol, jónak tartasz.

Csak a praktikum miatt lenne érdemes helyben keresni, de ha neked így megfelel, akkor ne más döntse el helyetted.

2019. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, Én így gondolom. 😊 Mentek a zöld kezecskék.
2019. szept. 5. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:
A többiekkel egyetértek, ha belefér, miért ne? Viszont egy dolgot figyelembe kell venned: ha esetleg majd babát terveznétek, akkor a távolság problémás lesz, főleg, ha a szülésnél is választott orvost szeretnétek.
2019. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Budapesten lakom, de Győrben járok nőgyógyászhoz. Ő műtött, nem hagyom el soha.
2019. szept. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!