Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellgyuladás?! Segitseg

Mellgyuladás?! Segitseg

Figyelt kérdés

Ma reggel arra ébredtem hogy a bal mellem kőkemény.Háromszor akkora mint a másik.megprobaltam fejni 2 óráig masziroztuk a férjemmel fejni (próbáltam) de egy milliliter tej sem jött.És már sírva csináltam az utolsó órában.olyan szinten fájt, hogy még a legrosszabb ellensegemnek sem kívánnám ezt.

Délutánra csak rosszabb lett.

Babát is próbáltuk rátenni más-más pozícióban de a mellem végül beadta a törülközőt.Félmeztelemül vagyok már 3-4 órája mert hozzáérni sem tudok.

A babám 1 hónapos fiú.

De van még egy 8 éves lányom aki nagyon aggódik. Természetesen én is.

Hóemelkedésem van 37,6



2019. szept. 6. 21:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Ügyletre holnap megyünk
2019. szept. 6. 21:59
 2/4 anonim ***** válasza:
tegyel ra forro vizes borogatast
2019. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne holnap menj az ügyeletre, hanem most. Vagyis ne ügyeletre, mert ott nyilván se mellszívó, se ember, aki értene hozzá, hanem szülészeti ügyeletre.
2019. szept. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem kétszer volt, négyhónaposan hasra feküdtem,alattam a baba, kiszopta

Hathónaposan szülészeten gépi fejővel csináltak, két perc alatt. Antibiotikum sem kellett. Nálad hogy oldódott meg?

2019. szept. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!