Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használta már valaki a this...

Használta már valaki a this is Redy menstruációs bugyit?

Figyelt kérdés
Olvastam róla, jónak tűnik, de véleményekre lennék kíváncsi.

#menstruáció #mosható betét #menstruációs bugyi #period panty #period underwear
2019. szept. 8. 09:17
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia! Aha, én használom és imádom! Teljesen olyan, mint egy átlagos bugyi, annyi kivétellel, hogy picit vastagabb az anyag, és hogy a combodnál jobban körbefog, mint egy átlag alsónemű. Egyáltalán nem zavaró, marha kényelmes.És igen, működik, ahogy le van írva! Rendszeresen hordom munkába, otthon, alváshoz, sportolni, eddig még mindenhol szuperül helytállt.
2019. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
nekem első nap kifolyt oldalt, de azt mondták, hogy a méret miatt, és tényleg laza is volt a combomnál. kicserélték kisebbre és az már tényleg jó volt, mert így jól zárt.
2019. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen es szuper
2020. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki most találna rá a kérdésre és aktuális neki: már 1,5 éve használom és nagyon szeretem őket. szivárgásmentesek és tényleg nincs pelenka érzet (egy nagyon pici a power ++-nál, ha meg van telve).

Szóval mindnekinek bátran ajánlom, ráadaásul teljesen magyar márka, figyelnek a fenntarthatóságra is.

Gyengébb vérzésre nekem három bugyi elég, az eslő két napit kézzel elmosom és újrahasználom, a többi egyben megy a mosógépbe


Tényleg olyan mint egy betét, csak százszor jobb. Nem mozdul el, nem dörzsöl ki, nem termelünk szemetet és alig veszed észre hgoy ott van

2021. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!