Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacios probléma?

Menstruacios probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Először is tudom doki tud biztosat mondani, de sajnos sztkban elhajtanak azzal hogy ez normális dolog így...

Maganorvoshoz meg albérlet mellett, nehéz bekerulni a vizsgálatok miatt, de folyamatban van és a kis perselyemben gyűjtöm rá a pénzt.


Na szóval ez már évek óta így van nekem..

2 havonta jön meg.

azaz 50-60 naponta.


Július 30.an jött meg utoljára és augusztus 5.ig tartott..


A menstruacios naptaram szerint október 5.én fog megjonni legközelebb.


Viszont azt olvastam hogy a ciklus hossza általában 28 nap.

Most kellene megjonnie vagy kellett volna a napokban, de most van peteeresem.

Ennek mi lehet az oka?

Tudom nem vagytok orvosok és írtam hogy a doki is folyamatban van, de hátha valakinek volt valamilyen tapasztalata ilyen téren


21 éves vagyok és 12 éves korom óta mensturalok és sajnos ez mindig is így volt. Néha tobb/kevesebb kihagyasokkal.

Köszönöm a válaszokat.


2019. szept. 3. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenképpen nőgyógyászati kivizsgálást igényel, csak azt nem értem, hogy ezt miért nem kezdeményezték a szüleid, főleg édesanyád! Ugyanis az általad leírtak nem normális hormonműködést takarnak. Keress fel egy nőgyógyászt!
2019. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A ciklus hossza általában 21-40 nap között normális. Nálad az elmúlt 2 évben milyen hosszúak voltak a ciklusok? Le tudnád írni?
2019. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a szüleim nem élnek már 6 éve. :(
2019. szept. 3. 22:31
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajna a telefonom behalt, amibe felvolt írva de annyit letudok írni hogy

Május 24.én jött meg 29.ig tartott,

Juli 30-augusztus 5.

De az elmúlt években így jött meg, 2 havonta

2019. szept. 3. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem hangzik normálisnak.


Ez valószínűleg endokrinológiai probléma. Nézesd meg, mert lehet PCOS. Nem tudom, hogy létezik-e TB-s endokrinológus... Sok sikert!

2019. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!