Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Suliba hogy cseréljek ha...

Suliba hogy cseréljek ha nincs rá időm? És az baj ha csak 2 órát bír ki egy betét?

Figyelt kérdés
5 perces szünetek vannak mindig akkor meg nem tudok elmenni wcre. Meg kb 2 percet rahuz mindig a tanár aztán már csak 3 perc marad kb és más osztályban vagyunk mindig mire oda erunk becsengetnek. Egyszer van 10 perces szünet és még 12kor feloras.
2019. szept. 8. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen iskolába jársz, hogy 5 perces szünetek vannak 15 percesek helyett?
2019. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kéretőzz ki órán.
2019. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 perces szünetben simán el lehet(ne) ezt intézni. Voltam én is iskolás, mindig meg tudtam oldani. (Sokszor még tamponnal is.)
2019. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyèl intimkelyhet.
2019. szept. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én amikor suliba jártam sosem szünetben inteztem az ilyesmit, inkább órán szóltam, h ki kéne mennem mosdóba. Akkor sokkal nyugisabban el lehetett intézni.

Igazából bajnak nem baj, csak több macera. Főleg suliban. Nem tudom milyen betétet használsz, keress valami nagyobbat, vagy akár éjszakait, én is azt hordok napközben is, ne félj, abba bőven van hely a cuccnak, bírni fogja a strapát. Illetve az is számíthat, h milyen fajta betéted van. Nem érdemes olcsó neve nincs vackokkal kínlódni, inkább valami jobb minőségűt erdemes használni, azok azért többet bírnak. Libresse, Bella, Allways, Helen Harper illetve még a Tesco saját márkása. Én ezeknek az ejszakaiát használom, és teljesen meg vagyok velük elégedve.


32/n

2019. szept. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valami egészségügyit próbálj.Az sokat tud fel fogni.Én is azt használok mert nagyon erős.Az aldiban kapható Olivia abból szoktam a legnagyobbat venni(rózsaszínt)
2020. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!