Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a vérzés a stressz miatt...

Ez a vérzés a stressz miatt lehet?

Figyelt kérdés

Válófélben vagyok és a férjemen túl még néhány ember napi szinten készít ki.


Elkezdtem vérezni... Egy hét helyett csak 4 napos volt a havim, viszont 3 nap szünetet követően a 8. napon újra elkezdtem vérezni. Kicsit a hasam is fáj, mint egy enyhe mensis görcs. Most már harmadik napja tart.


Másfél hónapja voltam teljes körű szűrővizsgálaton (ultrahang és kenet is), minden rendben van szervileg.

Tegnap már azt hittem, elmúlt, mert reggel óta nem jelentkezett... Aztán valaki férjem ismerősének kiadva magát kamu profillal elkezdett facebook-on kiosztani és én úgy kikészültem, hogy megint vérezni kezdtem...


Tudni kell, hogy állandó érzelmi erőszakban éltem mellette évekig, de minden gondot magamba folytottam, senkivel sem osztottam meg, elhittem, hogy az én hibám és próbáltam megjavítani. Kérlek, semmiképp se kezdjetek osztani, úgy érzem, a legkisebb rossz szó is húsomig vág.


2019. szept. 9. 02:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom, hogy ilyen helyzetbe kerultel, kitartast!


Az ilyesmi siman felborithatja egy no hormonhaztartasat, amitol verezhet ossze-vissza, de szerintem vissza kellene menned a nogyogyaszhoz, m sok minden mas is lehet. Hany eves vagy egyebkent?

2019. szept. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
34 és egyszer szültem.
2019. szept. 9. 06:03
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy... Sajnos a dokim nem helybéli, legközelebb 2 hét múlva tudnék eljutni.
2019. szept. 9. 06:09
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

1es vagyok.

Akkor nem vszinu, hogy pl valtozokor miatt van.


Probalj meg ismeretlenekkel nem szobaallni a facebookon, h esely se legyen tobbszor erre, es vhogy kikapcsolni, megnyugodni is fontos lenne. Csinalj olyan dolgokat, amiket szeretsz, ha van kad, vegyel egy forro furdot, olvass, hallgass zenet, talalkozz baratokkal, nem tudom, barmit ami jo erzessel tolt el. :)


Kitartast!

2019. szept. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Férjemmel sem kellene szóba állnom... Ma már megsiratott.

A lazításon leszek.

Köszönöm

2019. szept. 9. 07:16
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy felerősödött, itt ülök a dokinál
2019. szept. 10. 10:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Na tessek, hogy le lettem pontozva :D

Na mindegy.

Mi lett veled, Kerdezo, mit mondott a doki?

2019. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lepontozás helyett írhatnának :)


Az itteni doki nagyon vaskalapos volt. Szinte azonnal kaparásra küldött volna... Nem tudják, mi ez, mi okozza, miért ilyen erős... Adtak gyógyszert és cseppeket, de nem ígerte, hogy segít. Én már készültem befeküdni.


Aztán felhívtam a saját orvosom (más városból jöttem és csak benne bízom), és azt mondta, egy hétig kell szednem a gyógyszert és annyi idő alatt el kell múlnia. Viszont csak 3 napig elég... Így most postán jön a recept nekem.

2019. szept. 12. 04:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat akkor remenykedjunk, h jol alakul! Milyen gyogyszert kaptal ra?
2019. szept. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ergam és exacyl. Mar alig vérzek!
2019. szept. 13. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!