Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alakulhat ki vérzés stressz...

Alakulhat ki vérzés stressz miatt?

Figyelt kérdés

Kb. két hete volt menstruációm, nem szedek semmit. Néha szoktam vérezni két menszi között (pl ha intenzívebben edzek, vagyis fizikai terhelés, meg volt már munkahelyi stressz miatt is) de ezek nem komoly vérzések, csak pecsétet hagy, érzem ahogy kijön egy kis vér edzés közben. Néha.


Most viszont eléggé elkezdtem vérezni. Az utóbbi mondjuk húsz percben háromszor is éreztem jó adag meleg vért, ami teljesen eláztatta a bugyimat. Bementem egy vécébe, mire "megtörölköztem" még a bugyimat se volt kb időm visszavenni, újra véres voltam.


Felületesen utána olvastam és azt írják feminán, hogy stressz állhat a háttérben. Ami logikus lenne, mert egy nagyon stresszes héten vagyok túl, családban betegség, nekem munkahelyváltás, meg ilyesmik. Az utóbbi két napom már aktív gyomorgörccsel telt. Lehet ez az oka?


Betét nincs nálam (elutaztam, orvoshoz sem tudnék most menni), tampon viszont igen. Tegyek be egy tampont esetleg?


Mit javasoltok?

Meddig normális ez a vérzés? Olyan mint a menstruációs? (Tudom hogy hülyén hangzik, de úgy értem ezt az "olyan mint a menstruáció" kérdést, hogy ugye nem fogok elvérezni? Csak kicsit beparáztam. Mert közti vérzésem többször volt már, de ilyen erőteljesebb még soha.


És mire ezt megírtam, a zsepi amit betettem ismét elázott.


Köszi a válaszokat előre is.


2018. jún. 10. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Igen erőteljes stressz hatására rendkívüli peteérésed volt, és ezért jött meg ennyivel előbb. Tegyél be egy tampont és ne gondold túl a dolgot. Nekem Életemben többször volt ilyen erős stressztől. Semmi bajod sincs.
2018. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2018. jún. 10. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!