Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés
Renike007 nevű felhasználó kérdése:

A múlt honapban megjött és azota fáj a mellem idöközben megint megjött és ugyan ugy fáj a mellem ill. nagyon érzény. Tegnap voltam nőgyógyásznál és nem vizsgált meg csak egy meno tesztre küldött volt valaki ilyen helyzetben?

Reggel első vizeletböl csináltam tesztet és negativ volt kérdésem lehetek e ezek ellenére terhes? Vagy még korai tesztelni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, fájdalom, menstruáció

szept. 11. 12:44  Privát üzenet  

A válasz
tbogi2008 nevű felhasználó válasza:

Én nem tudom,de azt tudom hogy nekem mindig,folyamatosan érzékeny a mellem 11 éves vagyok,és nekem már megjött

# 1/1Időpont szept. 14. 16:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Angolban ha egy mondatban "did" van akkor ugyan abban a mondatrészben lehet másik múlt idejő szót használni?
Múlt héten elment az internet a pc-n átcseréltem egy masik portba a routeren jó volt most ugyan az a probléma de hiába cserélem a másik portba, nem jó?
Segítséget Szeretnék kérdezni. Most 5 napja múlt el a menzeszem és rá 2 napra újra elkezdtem végezni és fáj a pocim. Mind amikor meg jön ugyan azok a tünetek. Mi lehet ez? Nem...
8. hete szedek antidepresszánst (aurorix600mg naponta) és még mindig nem múlt el a depresszióm, egy fokkal jobban ugyan, de még véletlenül se vagyok jól. Helyre se jövök?
Nem rég volt sajnálatosan Missed abom. Az első menstruációm furcsamód gyenge volt. Most múlt el a második is, ugyan úgy gyenge volt és most még rövid is,3 napig tartott. Ez...
Mitol fajhat a mellem ugyan ugy menstruacio utan mint elotte? Illetve el sem mult. Valaki volt mar igy? Esetleg jelzett babat?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!