Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van értelme felhagyni a...

Van értelme felhagyni a fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés

Bár házasságban élek, a nemi életünk gyakorlatilag nulla. Nuvaringet használok, de azon gondolkodom, hogy mivel a helyzetünk csak romlik, felhagynék a fogamzásgátlóval.

Nem tudom jól teszem-e:

-a libidóm mondjuk nem is túl nagy mellette, bár ez szinte mindegy, úgysincs szex

-nem tudom nem mérgezem-e csak magam vele feleslegesen

-nem lesz-e több problémám ha felhagyok vele (problémás bőr, felborult hormonháztartás)

-persze jó érzés hogy nem eshetek mellette teherbe, de ez a mostani helyzetemben nullával esélyes egyébként is......


Igazából és pro és kontra érveket szeretnék, hogy érdemes-e felhagyni a fogamzásgátlóval!


Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. júl. 14. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Babám..én is hasonló cipőben járok, már 4 éve nem szexeltünk a férjemmel, bár mindenben passzolunk, a szexben nem.Ezt untam meg végképp..

A megoldás, nekem egy fantasztikus chilei szeretőm van néhanapján.Ne hagyd abba a fogamzásgátlót..:-)

bocsi...

2010. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ez az, ő ugyan fából van, de én nem, nem tudom meddig akarok ilyen rossztestvér/rossz lakótárs viszonyban élni (válás nem aktuális), szóval ha lenne mellette valakim, akkor meg állna bennem a sz.r, hogy nehogy tőle legyen gyerekem....

Nálatok a párodnak is van szeretője?

2010. júl. 14. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a kapcsolatot kellene inkább hagynod és nem a fogamzásgátlót.

De amúgy azon a véleményen vagyok, hogy a fogamzásgátlót ha nem muszáj, akkor ne szedje az ember. Mégis csak gyógyszer.

De ha abbahagyod, akkor legalább fél évre. Olyat nem nagyon szabadna csinálni, hogy használod, aztán egy hónap szünet, aztán megint elkezded megint szünet...

2010. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a válás nagyon is aktuális.
2010. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!