Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mi lehet az oka annak, hogy erőteljesen elkezdett egyik napról a másikra elég erősen szaglani a puncim?

16 éves lány vagyok, kollégiumba jöttem, és itt egyik napról a másikra erőteljesen érzem a saját punciszagom. Mi lehet az oka? Gondoltam már arra, hogy összeszedtem valami fertőzést, de emígy nincs semmi, néha viszket a szeméremdombom. Vagy köze lehet ahhoz, hogy nemrég kezdtem nemi életét élni? Rendszeresen tisztálkodom, és bugyit naponta váltok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Punciszag punci, szag, erőteljes, kellemetlen dolog

szept. 11. 22:02  Privát üzenet  

A válaszok
B. Jucus nevű felhasználó válasza:

Hormonváltozáskor szokott ilyen előfordulni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont szept. 12. 05:40 Privát üzenet
Lehet, hogy a partneredtől kaptál el valamit (ha nem használtatok óvszert). Viszont az is esélyes, hogy a kollégiumban szedtél össze valamit (wc, zuhanyzó). Mindenképpen nézesd meg nőgyógyásszal.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont szept. 12. 05:41 Privát üzenet
Nem ettél olyat amiben sok a fehérje? Hal pl?

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont szept. 13. 07:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem, vegetáriánus vagyok, kolis kaja meg tiszta szénhidrát amúgy is

# 4/4Időpont szept. 13. 15:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elég erőteljesen elkezdett hullani a hajam. Van szerintetek olyan termék ami meg tudja állítani? 22/Férfi
ET+6 napos vagyok. Ma este elkezdett eröteljesen szúrni a hasam. Ugye ez még nem jelent bajt?
38 hetes kismama vagyok. Elég erőteljesen elkezdett fájni jobb oldalt hátul a derekam. Szerintetek csak nyomja a vesém, vagy ez esetleg valami más lehet?
Hat hónapos kutyusomnak elkezdett erőteljesen hullani a szőre, mitől lehet?
Kb.1 hónapja kaptam meg a felső fogaimra a fogszabályzómat és én mosom rendesen, mégis azt vettem észre így 3-4. -edik hét után hogy a brekettek felett mindegyik fogamnál...
A barátomnak erőteljesen elkezdett szúrni a szíve és ezt követően lebénult egy pár percre a bal karja. Öklendezik, mostanság epét is hányt a vérnyomása is nagy. Mi lehet ez?...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!