Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szúr a hasam és fájásaim...

Szúr a hasam és fájásaim vannak, lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Vagy elvetélek már? Felelőtlen voltam szex közben, szóval lehet terhes vagyok, viszont 2 héttel ezelőtt volt a ,,baleset" és tegnap óta fájásaim vannak olyan 1-2 percenként, de valamikor folyamatos és csipked, fáj, görcsöl, szúr. Melleim fájnak, érzékenyek tapintásra. Azt tudni kell, hogy nagyon sok alkoholt iszom, és ha terhes is lennék, akkor lehet bekövetkezne a vetélés... Szerintetek?
2019. szept. 12. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Megjött a menzeszed? Késik?

Ha késik, tesztelj.

Az alkoholtól nem vetélsz el.

2019. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 hét után nem hiszem hogy tüneteket produkálnál. Plusz valószínüleg a menstruációd fog megjönni
2019. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Menstruálni kb 2 hét múlva fogok. Egyébként 8 éve menstruálok, ez idő alatt egyszer sem görcsöltem, pláne nem így.
2019. szept. 12. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Két hetes terhességet kizárt dolog, hogy érezz. Ha nem jön meg a havid időre, akkor tesztelj!
2019. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Az emberek változnak. Nekem sem voltak fájdalmaim 5 éve mostanában vannak és még sem vagyok terhes.
2019. szept. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De amúgy sem fájhatna a hasam/alhasam, mert csak 2 hét múlva fogok menstruálni, és már 3. napja szenvedek a fájásoktól minden percben.
2019. szept. 13. 14:38
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
És? Lehet most hamarabb fog megjönni. Az meg hogy éppen elvetélsz ne aggódj azt észre vennéd.
2019. szept. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!