Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késhet a menstruációm...

Miért késhet a menstruációm ha rendesen védekeztem, tehát terhes nem lehetek?

Figyelt kérdés
Gumival védekezünk mindig, mindig megnézzük nincs e rajta sérülés elötte is utána is.Mostis így tettünk és rendben volt minden.Most késik a mentsruációm és 3 napja kisebb görcseim vannak, de amikor görcsölni kezdek általában mindig megjön egyből.Ebben a hónapban sok stressz ért, volt hogy nem ettem rendesen és sok gyógyszert is szednem kellett.Van hogy rövidebbek a ciklusaim van hogy hosszabbak,rendesen beállva sincs(bevan nagyjából de nem pontos) de mivel elkezdtem élni nemi életet nyilván belegondolok ebbe abba.Ezek miatt van ez? Vagy most mit tegyek?
2019. máj. 13. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig terhesség miatt késik. Ritkán belefér a késés, de ha rendszeres, menj orvoshoz.
2019. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom csak nem akarok ezen idegeskedni:/
2019. máj. 13. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is késni szokott ha stresszes időszakon megyek keresztül. Ne aggódj emiatt, előfordulhat.
2019. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!