Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miből lehet látni, ha megtelik...

Miből lehet látni, ha megtelik egy betét? Illetve ha elázik, hol jön ki belőle a vér? Felül?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Abból látod, hogy szinte az egész piros a vértől.

Ha elázik, általában oldalt vagy hátul jön ki a vér, legalábbis nekem.

2019. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Abból, h egyre pirosabb lesz az egész, és egyre kevesebb a fehér rajta. Bár ez sem ftétlen igaz, mert pl nyáron, ha nagyon beleizzadsz, azt is ugyanúgy felszívja, viszont az nem igazán latszik rajta, viszont a vérnek már nem lesz hely benne. Igazából, ha elég rutinos vagy, meg sem kell nezni a betétet, erzés alapján is be tudod lőni, h mennyire telitődött már. Amikor beraksz egy tiszta betétet, egyből erzed, h teljesen száraz lett alattad. Illetve, h van neki egyfajta tartása, merevsége. Amint elkezd bele folyni a vér először bizonyos fokú melegség önt el van, h csak langyos, van h egész meleg, de erezni a különbséget, h melegebb lesz a nuni körül, mint a bugyi többi részén. Innentől kezdve a betét fokozatosan veszti el a tartását, állagát, felpuhul, megdagad, nehezebb és nyirkosabb lesz. Onnan lehet tudni, h már jócskán van benne, h a betét alja meg teteje közötti rész, ilyen hülye állágú lesz, mint amikor ilyen kis puhább golyócskák gördülnek egymáson (nem tudom érthető e így, igazából ezt érezni lehet csak, megfogalmazni nem igazán). Én legeslegkésőbb ilyenkor már elkezdek a cserén gondolkozni, vagy ha simán megoldható akkor ki is cserélem. Bar ilyenkor még nem teljesen piros a betét, viszont már elég kellemetlen ahhoz, h megszabaduljak tőle, és egy frisset tegyek be. Ha jó minőségű betéted van, akkor nem ennyit még gond nélkül bírnia kell, vacakabbaknál ilyenkor már szivárog vissza a felszínén, esetleg átereszthet az alján a fólia is.

Én még sosem áztam át betéttel, mert egyrészt nappal is ejszakait hordok, másrészt sosem várom ki, h megteljen. Ha elkezdem azt erezni, amiért sok lany nyafog, h a saját vérén ücsörög, akkor kicserélem. Én még csak úgy jártam, h hirtelen leültem, vagy huppantam valahova, a nyomas miatt kipréselődött belőle egy kis vér, ami kicsit összemaszatolt, meg ilyen síkos, nyálkás érzés volt.

Amúgy több ismerősöm is ázott már át betéttel, de szerintem nem volt két egyforma eset. Legtöbbször akkor fordul elő, ha egyszerre nagyon sok jön, és nem tudja olyan tempóban felszívni a betét, ahogy kellene, ezért valahol utat tör magának a cucc. Ez kb bárhol lehet. Leginkább lefele kezd el folyni, tehát pl ha háton fekszel, akkor hátra, ha hason akkor előre stb. Illetve akkor is átázhat, ha már nincs benne elég hely, de még mindig folyik, és egyszer csak lefolyik róla valahol. Egyebként minél több van mar benne, annál lassabban szívja be a többit, szóval ezért is érdemes időben kicserélni, inkább előbb, mint később.

Bocsi, kissé hosszú lett, de remélem találsz benne hasznos dolgot azért! A lényeg, h figyelj oda, h mik történnek ilyenkor, miket lehet érezni, és így hamar bele fogsz majd jönni!

2019. szept. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!