Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcs, valaki...

Menstruációs görcs, valaki segítség?

Figyelt kérdés

Annyira görcsölök, hogy már a mentő hivason gondolkodom!

Ittam gyógy teát, vettem egy forró fürdőt, vettem be gyógyszert és tornáztam is, de semmi nem segít..

Most van meleg vizes palack a hasamon de egyre rosszabb a fájdalom..

Ha kihívom a mentőket a kórházban mit tudnak csinálni? Ilyen mértékű fájdalmat még sosem éreztem

18 éves vagyok


2019. szept. 16. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha ennyire rossz, hívd ki az ügyeletet, kapsz injekciót.
2019. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Ezen én is átestem, én kihánytam a gyógyszert is, és kiszáradtam. Mentőket hívd, adnak erős görcsoldó injekciót. Azért vannak, hogy segítsenek. Jobbulást! :)
2019. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Őket már hívtam, aztmondták nem jönnek ki én menjek be! De még a buszozás gondolatától is rosszul vagyok
2019. szept. 16. 10:49
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm második!
2019. szept. 16. 10:49
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mondd azt, hogy kihányod a gyógyszereket a fájdalomtól. Arra ki fognak jönni. Én sajnos sosem hazudtam, de te most rá vagy szorulva, hogy ellássanak! De nem tudom milyen bunkók arra feléd, hogy nem jönnek ki... :/
2019. szept. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Felmentem a házi orvosomhoz, ő adott injekciót és aztmondta nagy a valószínűsége hogy endometriózisom van
2019. szept. 16. 11:01
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
A görcsoldót fájdalomcsillapítóval vedd be, és törd kisebbre hamarabb felszívódik. Mióta így csinálom hat, előtte nálam nem használt a görcsoldó. A mentősök algopyrin injekciót adnának.
2019. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
nem biztos hogy endometriózis, ne riogasson ilyenekkel. Mint mondtam én erős görcsömben még hánytam is minden hónapban és semmit sem találtak soha. Alkati kérdés is lehet. De azért menj el nőgyógyászhoz, sose lehet tudni!
2019. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kértem beutalót, csütörtökön megyek a dokihoz

Bár az nem lesz neki "útba" hogy menstruálok?

2019. szept. 16. 12:08
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Akkor kellene menni, amikor elmúlt, így nem tud megvizsgálni.
2019. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!