Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális jelenség?

Ez normális jelenség?

Figyelt kérdés

Elég korán érő vagyok, 8-9 éves koromban kezdtem serdülni, 11 éves korom óta menstruálok. Azóta, mióta megjött kb 9 centit nőttem, az utóbbi 1-2 évben max 1-et. A lábam se nőtt 4.-es korom óta. Viszont a mellemmel más a helyzet. Nagyjából 12 és 14 éves korom közt nőtt meg B kosarasra, így ezt a méretet hordom már több, mint 3 éve. Mégis, valamiért most, 17 évesen el kezdett nőni. Többen megjegyezték, hogy nagyobbak, és én is néha hatalmasnak látom. Nem bíztam semennyit se (igaz nem vagyok vékony, ha ez számít), el kezdtem kicsit sportolni, de nem végzek semmi olyasmit, ami különösebben hatással lenne a melleimre.

Meddig nőhetnek? Lehetséges, hogy a B-s melleimből hatalmas D-s/E-s kannáim lesznek 20-on éves koromra? 😬



2019. szept. 16. 20:39
 1/1 anonim válasza:
Igen....
2019. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!