Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap megnyomtam a jobb...

Tegnap megnyomtam a jobb mellem és azt vettem észre, hogy akkor belenyilall a hónapjamba. Azt hittem elmúlik, de ma is ez volt. Ez normális jelenség, elmúlik?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen a csomó, soha nem értettem mert apró kis valamiket mindig éreztem. Senki nem tanított meg erre. Megkérdeztem anyát de ő se tudja. 25 alatti vagyok,20 év eletti. Tudom szégyen, hogy ennyit nem tudok, de hogy kell csinálni? Mit kellene éreznem?
2018. dec. 5. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyan mint egy borsó, kemény gömb alakú, és állítólag egyből körbe lehet tapintani.Apró valamik, mindenki mellében. van, ezek mirigyek. Meg nőnek, visszahúzódnak ezek normálisak. Az olyan csomó, amivel gond lehet nem húzódik vissza.
2018. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!