Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a “dudorszerűség” normális...

Ez a “dudorszerűség” normális jelenség lehet?

Figyelt kérdés

A méhszájamnál észrevettem belül egy kidudorodó részt, elég mélyen. Arra gondoltam talán egy bent felejtett tampon lehet, de nem jött ki így nem piszkáltam tovább. Voltam két orvosnál is, ultrahanggal is megnéztek, azt mondták, semmi sincsen odabent és semmilyen elváltozást sem látnak. Én mégis paranoiás vagyok emiatt egy kicsit, mert azt eddig nem vettem észre, hogy ott lenne valami. Arra gyanakodtam, talán tampon csúsztatott nagyon mélyre és az orvos nem vette észre. Ha mégsem, akkor valami hozzám tartozó rész lehet, bár kissé keményebb tapintású, az ujjammal ki tudom tapogatni azt a “kitüremkedést” a méhszályamnál található. Más is tapasztalt ilyet? Én most eléggé rástresszeltem, mert meggyőződésem szerint ez eddig nem volt ott, vagy talán csak nem vettem észre és teljesen természetes. Az ultrahang vizsgálaton semmi sem látszódott.

21/L


2018. aug. 13. 21:04
 1/3 A kérdező kommentje:
*csúszhatott
2018. aug. 13. 21:05
 2/3 anonim ***** válasza:

"vagy talán csak nem vettem észre és teljesen természetes"

Jaja.

2018. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
UHn látszana, valószínű nincs ott semmi csak eddig nem vetted észre, Gondolom az orvosok megvizsgáltak, észrevették volna ha baj van.
2018. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!