Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha egy hétig így...

Normális ha egy hétig így menstruálok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,11 évesen jött meg először.A menstruációm szabálytalan.Előző alkalommal majdnem két hónapig nem jött meg,most meg egy hétig simán eltart a mensim,de úgy,hogy az első két nap normális a vérzés,utána meg csak sima pecsétlő vérzés áll fent kb öt-hat napig.Nincsenek görcsös menstruációs fájdalmaim, de szokott fájni alul a jobb petefészkem körül.Ott műtöttek annak idején egy lágyéksérvet.Sokszor vagyok fáradékony és rossz a közérzetem,olyan,mintha el lennék gyengülve.Nem tudom,higy ez mennyire van a ciklusommal összefüggésben,okozója-e ennek,vagy inkább tünete,de lehet hogy semmi kapcsolat nincs a kettő között.

Szerintetek probléma,elváltozás,betegség áll fent?



2019. szept. 17. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális, nyugodj meg!
2019. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!