Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 eves vagyok,3 eve menstrual...

17 eves vagyok,3 eve menstrualok. Valamikor 2-3 honapig nem jon meg, es ha megjon 2-3 hetig is tart a menzeszem. Most kimaradt 2 honapig, ma megjott. Felek, hogy megint sokaig lesz meg! Valamk tipp, hogy mitol lehet?

Figyelt kérdés

2015. nov. 26. 10:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Valami*
2015. nov. 26. 10:39
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Például cisztától. Meg kellene nézetni ultrahanggal.
2015. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 klopusz ***** válasza:
54%

Mindenképpen menjél orvoshoz, akár háziorvoshoz, ha neked az jobban megfelel. Rengeteg dolog miatt jelentkezhetnek az általad leírt tünetek a cisztától a pajzsmirigy problémákig. Egy alapos vérvételi vizsgálat sok mindenre választ adhat. Ha nem, még mindig elmehetsz a nőgyógyászatra további vizsgálat miatt.

Szóval, talán inkább háziorvos, mert a vérvételt ő is elrendelheti, ráadásul ingyenes :)

2015. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
48%
Ilyen velem is tortenik hogy sokaig tart, egyel citromot vagy facsarj es idd ugy meg cukor viz mez nelkul, fel poharnyi vagy fel citromot minden nap, nekem ettol kevesebb ideig tart es kevesebb is folyik..es ha ennyit kesik nezz utanna ismerek egy olyan lanyt akinek 9 honapig nem jott meg :/
2015. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mindenképp fordulj nőgyógyászhoz. Nem tippelgetnék.
2015. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a négyes viccelt a válaszában, vagy sem...

Nos, szerintem azért 3 év menses után már be kellene állnia a dolognak, nagyon rendszertelen a tiéd. Keress fel egy nőgyógyászt mindenképp!

2015. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!