Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Házi módszer pattanások ellen?

Házi módszer pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Van valamilyen otthol elkészíthető módszer pattanások ellen ami tényleg be válik?? Mitől lehetne szép az arc bőröm?? Aki tud ilyen otthol bevált módszereket az léci irjon :D Elore is koszonom

2019. szept. 20. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak olvasom, mit írnak az interneten. Ami számomra is új volt, az az, hogy az arcot nem szabad mosni, csak leöblíteni langyos/hideg vízzel és a maradék nedvességet FELITATNI papir törlővel, hogy a pattanásokat okozó kórokozókat ne kenjük szét.

A szaliciles arclemosók valamennyire nyilván jók, mivel a szalicilátok gátolják a baktériumok szaporodását.

2019. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rendszeres arctisztítás: Kémiai radír, arctej, tonik.


Hagyd el a tejterméket, csökkentsd a hús és fűszeres ételek fogyasztását.

2019. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó hatású az élesztős pakolás. Kis darab élesztőhöz pár csepp tej, az ujjaddal simára kavarod, hogy krémes állagú legyen. Kb. olyan állagú legyen, mint a fogkrém. Vastagon felkened, és hagyod teljesen rászáradni. Utána lemoshatod. Én kézzel ledörzsölöm a nagyját amikor megszáradt. Ettől olyan lesz, mintha bőrradírt használtam volna. Utána lemosom. Feszes, és selymes lesz tőle a bőr.

Az élesztő belsőleg is ajánlott pattanás ellen. Egy pici darabot érdemes néha elfogyasztani.

2019. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Külsőleg lehet kezelgetni, pakolászni, radírozni, de ezzel nem szünteted meg a pattanások okait!

El kell hagyni a tejtermékeket valamint át kell állni a paleolit étrendre és akkor gyönyörű lesz a bőröd és fiatalos!

2019. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!