Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami jó módszer hüvelygo...

Van valami jó módszer hüvelygomba ellen? Kinek mi segített?

Figyelt kérdés
Évek óta küzdök vele, sok mindent kiprobáltam de nem használ :(
2016. márc. 11. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, nekem sem használ semmi. :/
2016. márc. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. márc. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a natúr joghurtba mártott tampon segít, illetve a kifejezettem intim mosakodógél, amiben van tejsav, gyógynövény boltban lehet kapni tablettát is rá. Illetve mindig elölről hátrafelé töröld ki magad. Immunrendszer gyengesége miatt is lehet. Vagy akár az, hogy a párod visszafertőz. Ha ez áll fenn, akkor vegyél neki canesten krémet és kenje vele a péniszét. Rajta nem feltétlen okoz tünetet, lehet észre sem veszi, nem látszik, de téged visszafertőzhet.
2016. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen a fő kérdés, hogy a párodat kezelték e? NEm feltétlenül elég, ha kenegeti. Amikor nekem volt ilyen gondom, a nőgyógyászom 2 adagot írt fel a tablettás gyógyszerből. Egy adagot nekem egyet neki.

Kezelések után használsz e hüvelyflóra helyreállítót. Mert a kúpok gyógyszerek, a haszos bacikat is kiölik, íg a hüvely védtelen a támadások ellen.


A másik kérdés, szedsz e fogamzásgátlót? Mert az is hajlamosít rá. Egy ismerősöm abbahagyta a gyógyszert és a panaszai is megszűntek.

2016. márc. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!