Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek 17 mm méhnyálka...

Volt valakinek 17 mm méhnyálkahártya vastagodása? Muszáj a küret ilyenkor?

Figyelt kérdés
Menses zavar miatt voltam ma nögyogynál,jobb petefészekben 2 cisztát és 17mm méhfalvastagodást mért, azt javasolta küretet csináljunk,de kaptam haladékot 1 honapot, a mensim után ultrahang és annak függvénye lesz a küret, szeretném elkerülni 38 vagyok és tul sokáig van meg a mensim illetve késik ujjabban.
2019. szept. 20. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp meg kellene csinálni a küretet, nekem 20mm volt, hosszantartó menszesszel.A küret kimutatja mi a gond. Bármi lehet, nekem sajnos méhtestrákom volt, de szerencsére nagyon hamar kiderül, köszönhető a küretnek.
2019. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia kedves kerdezo, mi tortent azota?

Most nekem is13 mm-t mértek, ugyanez van mint nalad, mensi után ujra megnezik.

2020. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem tegnap 15mm-t mértek.

Küretet javasolt a doki.

Azt mondta ha még 2-3 hétig vérezgetek.menjek vissza és meg kell csinálni a küretet.

Nagyon félek a szövettan eredményétől.

Meg lehet gyógyulni,ha vmi rossz eredmény lesz??

2021. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy még lehet, a lényeg hogy időben elkapják. Nekem 25mm volt 6 éve műtöttek, és minden rendben van.
2021. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia nekem sajnos nem oldotta meg a problémám,mert ciszta okozza.
2021. jan. 20. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!