Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cytológia lelet?!

Cytológia lelet?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lenne egy olyan kérdésem, hogy magán nőgyógyászhoz járok.Most viszont a kórházba lett levéve a minta rákszűréshez, mert volt egy műtétem és oda kellett vissza mennem varrat szedésre.Kiküldtek egy papírt, hogy vissza kéne mennem további kezelésre, gyulladás miatt.Viszont nem szeretnék a kórházhoz menni hanem magánba a saját dokimhoz. Elég lesz ha elviszem ezt a papírt neki? Ugyanis ehhez nincs hozzácsatolva a cytológiai lelet,gondolom az a kórházban van. ( a saját dokim vette le a cytológiai mintát?)


2019. szept. 22. 07:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó zárójeles mondat, kijelentés nem kérdés :D véletlen raktam oda kérdőjelet :D
2019. szept. 22. 07:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Az eredményt ő meg tudja nézni. Hívd fel, és beszéld meg vele.
2019. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nincs meg a magán telefonszáma :/ én meg nem merem elkérni csak úgy, nehogy tolakodásnak vegye, meg lehet meg sem adná a magán számát.Mindegy elmegyek hozzá magánba aztán maximum utólag megnézi a leletet a kórházban.
2019. szept. 22. 12:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van Ügyfélkapud, a leletet te is megtudod nézni, bár nem tudom mennyi a feltöltési idő.

eeszt.gov.hu ügyfélkapus jelszó, és TAJ szám kell hozzá.

2019. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!