Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a csiklóm és mi ez...

Miért fáj a csiklóm és mi ez rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 17 éves lány vagyok, és kellemetlen szagot érzek mindig pisilés után például, ezért megneztem mi okozhatja ezt. Ahogy felhuzom a csikló "redot"? Ott fehér lerakodasszeru valamik vannak, amiket nagyon fájdalmas eltavolitani. Rá vannak tapadva, de puha. Szóval ahogy hozzaerek ahhoz a bogyó szerű szervhez (gondolom az a csikló, javítsatok ki ha tévedek), nagyon fáj. Nem is igazán tudok így hozzányúlni. Mi okozhatja és mi lehet ez? Hogyan tudom eltavolitani? Nem szokott fájni egyébként soha, csak ha megprobalom le szedni ezeket róla.

Nem éltem meg nemi életet.


2019. szept. 22. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első komment meg még agyhalottnak sem nevezhető.


Am igen, nőgyógyász, adni fog rá gyógyszert, kenőcsöt, vagy épp kúpot.

2019. szept. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy húgyúti fertőzés, vagy gomba. Mindenképp menj vele dokihoz, mert ha nem, lesz rosszabb is.
2019. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!